Popis
Celočalúnená sedacia súprava TONIKS v tvare U Vám poskytne vďaka svojím rozmerom dostatok miesta na sedenie. Sedačka so širokými otomanmi po oboch stranách Vám poskytuje priestrannosť a pohodlie pri domácej relaxácii. O pohodlné sedenie sa postarajú vankúše, ktoré slúžia ako opierka chrbta. Výplň sedačky tvorí pružina faliste+pur pena. Nečakaná návšteva nebude žiaden problém. Sedaciu súpravu jednoduchými krokmi rozložíte, čím Vám vznikne lôžko pre príležitostné spanie. Úložného priestoru nie je nikdy dosť, nájdete ho v konštrukcii sedačky. Deky či paplóny si v ňom nájdu svoje miesto. Sedacia súprava je univerzálna a tak si ju môžete uložiť podľa potrieb. Výhodou sedačky je, že ma čalúnenú aj zadnú časť a tak je vhodná aj do priestoru
Možnosť objednania sedacej súpravy v 4 farebných prevedeniach ekokože v kombinácii s 3 farebnými prevedeniami látky Berlin.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 210 cm |
| Šírka | 420 cm |
| Výška | 85 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 216 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 40 cm |
| Výška zadného čela | max.85 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 150×360cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedáka | pružina+pena |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.











