Popis
Rohová sedacia súprava ENIF patrí do sedacích súprav vhodných aj do menších obývacích izieb. Poskytne dostatok priestoru pre posedenie pri káve s priateľmi alebo leňošenie rodinných príslušníkov. Svojou kombináciou béžovej ekokože a svetlohnedej látky Orinoco, alebosvetlosivej s tmavosivou látkou Orinoco oživý nejeden interiér. Je rozkladacia, čím vytvorí priestor na spanie s rozmerom 130×200 cm. Na komfortnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružina falista a pur pena. O komfortné opretie unaveného chrbta sa postarajú opierky v podobe dekoratívne prešitých vankúšov. Vkusne prešitá je aj sedacia časť. ENIF ROH je postavený na plastových nožičkách v striebornej farbe. Taktiež disponuje úložným priestorom, vhodným na ukladanie sezónnych prikrývok, diek …
- Rozmery (ŠxHxV): 268x157x97 cm
- Farba: svetlosivá Orinoco 90 / tmavosivá Orinoco 96
- Farba: ekokoža béžová112 / látka svetlohnedá Orinoco 24
- Dodávané v demonte
| Hĺbka | 157 cm |
| Šírka | 268 cm |
| Výška | 74 – 97 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 135 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška a hĺbka sedáka | 40 cm / 50 cm |
| Výška zadného čela | 74 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 130 x 200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | plast |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena + pružina falista |

P ANAFI
DCH-459 GREY3
P MONTE 






