Popis
Moderná rohová sedacia súprava PRIMO MINI s polohovateľnými záhlavníkmi. Sedaciu súprava je vhodná do väčšej ale aj menšej obývacej izby. Vnútro sedacej súpravy je tvorené pružinou FALISTA+ pur pena, čo Vám zaručí pohodlné sedenie a príjemný relax. Sedacia súprava má funkciu rozkladu a taktiež úložný priestor. Úložný priestor sa nachádza v otomane sedacej súpravy, kde si môžte uskladniť veci ktoré budete mať hneď po ruke. Jednoduchými krokmi si môžte sedaciu súpravu rozložiť, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie s rozmerom 124×210. Moderná sedacia súprava PRIMO MINI má čalúnený chrbát. Vďaka tomu ju umiestnite do priestoru. Výberu pravého alebo ľavého prevedenia je samozrejmosťou.
Možnosť výberu poťahových látok bez príplatku. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 195 cm |
| Šírka | 270 cm |
| Výška | 78-95 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 145 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 124×210 cm |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













