Popis
Elegantná rohová sedacia súprava EMILIO s polohovateľnými záhlavníkmi. Sedaciu súprava je vhodná do väčšej ale aj menšej obývacej izby. Vnútro sedacej súpravy je tvorené pružinou FALISTA+ PUR PENA, čo Vám zaručí pohodlné sedenie a príjemný relax. Rýchlo a jednoducho uskladníte svoje veci do úložného priestoru, ktorý sa nachádza v otomane. Sedacia súprava má taktiež funkciu rozkladu, ktorá Vám poskytne priestor pre príležitostné spanie. Sedaciu súpravu EMILIO si môžte vybrať v pravom alebo v ľavom prevedeni
Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinocot a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 179 cm |
| Šírka | 235 cm |
| Výška | 78-92cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 155 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Výška zadného čela | max.92 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 124×211 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |














