Popis
Elegantná rohová sedacia súprava TONUS sa vyznačuje svojimi čistými líniami. Hlboké sedenie a pohodlná chrbtová časť Vám poskytne dokonalý oddych po náročnom dni v práci. Sezónne veci odložíte v úložnom priestore, ktorý nájdete v konštrukcii sedacej súpravy. Jednoduchými krokmi premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie pre Vás či Vaších blízkych. Komfortné sedenie zabezpečí pružina FALISTA a v kombinácii s polyuretánovou penou bude sedenie stredne mäkké. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Prevedenie sa určuje kvôli umiestneniu úložného priestoru a rozkladu.
Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 280 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 74-90cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 131x200cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |














