Kuchynské linky na mieru

Interiérový dizajn prešiel od čias socializmu míľovými krokmi. Vďaka tomuto vývoju a posunu sa dnes pojem ako „rovnaká kuchyňa“ stal minulosťou. Uniformita a neoriginalita sú dávno za nami a my si dnes môžeme vybrať presne to, čo sa nám páči.

Máte aj vy vysnívanú kuchyňu s kuchynskou linkou a odmietate upustiť od svojich predstáv? Držte sa svojich snov a využite možnosť zhotovenia kuchynskej linky na mieru. Vďaka technike a neobmedzeným možnostiam sa nemožné stáva možným. Farba, materiál a kombinácia rôznych prvkov bude v takomto prípade len na vás. S našim odborným poradenstvom a vašimi skvelými nápadmi sme pripravený realizovať každý váš kuchynský sen. Vy máte nápad my máme pre vás  riešenie.

Kuchyňa ako srdce domova

Od nepamäti je práve kuchyňa tým magickým miestom, kde sa to všetko deje. Spoločné rodinné stolovanie, debaty či veľké životné rozhodnutia a kroky sa dejú práve za rodinným kuchynským stolom. Preto je dôležité aby kuchyňa bola takým miestom, kde sa budete v prvom rade cítiť príjemne. Prostredie, farby ale materiály vplývajú na našu náladu ako aj na celkové psychické rozpoloženie. Ak sa v priestore v ktorom žijeme cítime príjemne, zvyšuje sa šanca na šťastnejší a spokojnejší život. K tomu, aby sme sa v kuchyni cítili dobre môže dopomôcť aj jej vhodné zariadenie. Vsaďte na svoju intuíciu a vyberte si taký nábytok, ktorý sa vám nie len páči ale je aj funkčný.

Efektívne využitie priestoru

K nesporným výhodám kuchynskej linky na mieru patrí najmä možnosť kombinácie jednotlivých skriniek. Dolné skrinky, dolné skrinky rohové, skrinky pod drez, horné skrinky či horné rohové skrinky tak môžete kombinovať podľa vašich požiadaviek a predstáv. Sami najlepšie viete, ako priestor v linke chcete a hlavne budete chcieť využívať.

Súčasná moderná kuchyňa má za primárne poslanie najmä zjednodušenie nášho každodenného života. Okrem toho, že má skvele vyzerať mala by byť aj praktická. Vstavané spotrebiče a efektívne využitie každého kuchynského milimetru budú mať vplyv na celkový čas, ktorý v kuchyni strávite napríklad varením.

Sofistikovaná čierna

Trendy za rok 2019 označujú čiernu spolu s tmavými farbami za tie, ktoré vládnu kuchyniam. Tmavšia paleta farieb, ktorá obsahuje menej základných farieb a väčší dôraz je kladený na čiernu je kontrastovaná s bohatými hnedými kávovými odtieňmi ako aj sivou, bielou a béžovou.

Ak túžite po tmavej trendovej záležitosti radi vám v tom vyhovieme. Vybrať si môžete nie len farbu ale aj samotný materiál z ktorého bude kuchynská linka zhotovená. Základ, korpus kuchyne bez dvierok, môže byť tvorený tradičným masívom či drevotrieskový materiálom DTDL 18mm. Dvierka sú vyrobené z MDF, CNC frézované a pri vysokej teplote lisované. Typ fólie a vyfrézovanie dvierok je opäť na vás a vašom výbere. Ako čerešničku na torte si sami vyberte aj pracovnú dosku. A varenie môže začať.

share post: