Popis
Moderná pohovka vhodná do každej modernej obývacej izby. K pohovke je možné objednať kreslo aj taburet.Pohovka je vybavená polyuretánovou penou, ktorá zabezpečuje vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie.Možnosť výberu poťahovej látky. Pohovku je možné objednať s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru
Cena taburetky 170 EUR, rozmer 57×57 cm
Cena kresla 369 EUR, rozmer 100x87x90cm
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 87 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 115 kg |
| Úložný priestor | áno/nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
3 najdôležitejšie vlastnosti nábytku LORA
Je potrebné zdôrazniť, že systém LORA sa okrem funkčného hľadiska vyznačuje aj kvalitou prevedenia vzorov. Všetky spoje, prešitia atď. sú pevné a odolné.
1. pohodlné opierky
ani príliš mäkké, ani tvrdé, presné také, aké majú byť. Vyskúšaj a sám sa presvedčíš
2. úroveň detailov
kvalita prevedenia a pozornosť upriamená na detaily – to sú naše priority
3. stabilné nožičky
sú pevným základom a zdôrazňujú solídny vzhľad nábytku

pohovka ALEN 













