Popis
Moderná rohová sedacia BERON L s polohovateľnými záhlavníkmi, ktoré Vám zaručia pohodlné sedenie. Netradičné čierne kovové nožičky dodávajú sedacej súprave eleganciu a luxus. Deky, paplóny či sezónne veci uskladníte v úložnom priestore, ktorým sedacia súprava disponuje . Jednoduchými krokmi sedaciu súpravu rozložíte, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie. Celočalúnené prevedenie umožňuje voľné umiestnenie v priestore, zatiaľ čo dizajn zvýrazňuje hlboké dekoratívne prešívanie, ktoré dodáva sedačke luxusný a nadčasový charakter. Poťah v látke Vibe v sivom odtieni pôsobí teplo a útulne a zároveň je príjemný na dotyk. BERON L predstavuje ideálnu kombináciu pohodlia, funkčnosti a moderného dizajnu pre každodenný život.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 204 cm |
| Šírka | 270 cm |
| Výška | 74-104 cm |
| Šírka otomanu | 100 cm |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 140 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Hĺbka sedenia | 55 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 125×195 cm |
| Výška spodného priestoru od podlahy | 11 cm |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | hr pena+ pružina falista |
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Vibe za cenu 1 539 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov. Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.
Do poznámky nám uveďte vami vybranú poťahovú látku.


















