Popis
Elegantná rohová sedacia súprava DESI si určite nájde miesto v každej modernej či tradičnej domácnosti. Vďaka svojím rozmerom je sedacia súprava DESI vhodná aj do menších priestorov. Sedenie je výrazné prešívané, čo tejto sedacie súprave dodáva ten správny tvar. Funkcia rozkladu a úložný priestor sú samozrejmosťou.Sedenie je stredne mäkké a to vďaka pružine FALISTA v kombinácii s Pur penou.Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 160 cm |
| Šírka | 235 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 140×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













