Popis
Rohová pohovka VENECIA je jedinečný kus nábytku, ktorý nepochybne splní očakávania a zaručí maximálne pohodlie. Ponúkame Vám luxusnú koženú sedaciu súpravu VENECIA od renovovaného výrobcu, ktorá splní všetky Vaše očakávania. Praktická, funkčná a dizajnovo zaujímavá, týmito troma slovami vieme opísať sedaciu súpravu VENECIA . Každý z nás si potrebuje po ťažkom dni oddýchnuť a tato sedacia súprava Vám to dokonale umožní. Vnútro sedacej súpravy tvorí. pružina Falista a vysoko elastická HR pena, ktorá sa Vám dokonalé prispôsobí. Nečakaná návšteva pre Vás nebude žiaden problém. Za pár sekúnd premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie. Veľkou výhodou rohovej pohovky je elektricky rozkladacia funkcia spania. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia.
- Elektrická funkcia spania
- Bez úložného priestoru
- Šitie
- Voľné operadlové vankúše
- Kovové nohy
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 220 cm |
| Šírka | 308 cm |
| Výška | 65-88 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedačka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 148 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedu | 43cm |
| Výška zadného čela | 65cm-max. 88 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 124×247 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | chrom |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K pohovka ALANA 2-sed
K HARPER
AUT AK-317
K LOTA NEW 


















