Popis
PRIMO je moderná a symetrická rohová sedacia súprava, ktorá poskytuje dostatok miesta pre väčší počet ľudí. Príjemné sedenie zaručia polohovateľné záhlavníky. Vnútro sedacej súpravy je tvorené pružinou FALISTA+ PUR PENA, čo Vám zaručí pohodlné sedenie a príjemný relax, aj pri dlhšom sedení. Neodmysliteľnou súčasťou už každej sedacej súpravy je úložný priestor a sedacia súprava PRIMO nie je výnimkou. Veci, ktoré potrebujete mať po ruke si nájdu miesto v úložnom priestore sedačky.Sedacia súprava má funkciu rozkladu. Jednoduchými krokmi si môžete sedaciu súpravu rozložiť, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie s rozmerom 124×210.
Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 265 cm |
| Šírka | 265cm |
| Výška | 78-95 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 155 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max 95cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 124×210 cm |
| Nôžky | chróm |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |














