Popis
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=i15LcIv2jDQ?rel=0″%20frameborder=”0″%20allowfullscreen></iframe>]
Celočalúnená rohová sedacia súprava s polohovateľným záhlavím, ktoré zabezpečuje komfortné opretie chrbta a hlavy, dekoratívne prešitie sedákov, možnosť ľavého a pravého prevedenia, materiál látka Orinoco 96 sivá alebo Orinoco 24 svetlo hnedý melír. Výška a hĺbka sedenia 40×59 cm. Sedacia súprava je pevná bez rozkladu.
Sedaciu súpravu BUTON je možné objednať aj s rozkladom a úložným priestorom, s plochou na spanie šxd: 125×200 cm v cene 1 439,- €
Možnosť objednania v 5 ďalších farebných prevedeniach látky Orinoco. Farebné prevedenia na objednávku sú v cene BUTON s rozkladom za cenu 1 459,- EUR, pevná za cenu 1 349,- EUR. Dodacia lehota 8 -12 týždňov
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 225 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Výška | 71-85 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 40 cm |
| Výška zadného čela | max. 85 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













