Popis
Elegantná rohová sedacia súprava ANTONIO sa vyznačuje ľahkosťou a módnym dizajnom. Táto rohová pohovka nemá funkciu spania a úložný priestor.O pohodlie sa postarajú výškovo nastaviteľné záhlavníky. Sedenie tvorí pružina FALISTE a polyuretánová pena, vďaka tomuto jadru bude sedenie stredne mäkké. Vášmu oku neuniknú vyššie nožičky, na výber sú tri typy: čierne, chróm alebo zlaté ( prosím uviesť pri objednávke do poznámky) Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
Fotka sedacej súpravy je len ilustračná.
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena za sedaciu súpravu je v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 165 cm |
| Šírka | 252 cm |
| Výška | 81-96 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 129kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 96 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













