Popis
Moderná rohová sedacia ZEBRANO OT s polohovateľnými záhlavníkmi, ktoré Vám zaručia pohodlné sedenie. Netradičné kovové nožičky dodávajú sedacej súprave eleganciu a luxus. Deky, paplóny či sezónne veci uskladníte v úložnom priestore, ktorým sedacia súprava disponuje. Jednoduchými krokmi sedaciu súpravu rozložíte, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie. Vnútro sedacej súpravy tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké. Sedaciu súpravu je možné objednať v pravom alebo v ľavom prevedení. Výhodou je čalúnený chrbát, čo Vám ponúka možnosť umiestniť sedaciu súpravu do priestoru. Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 170 cm |
| Šírka | 245 cm |
| Výška | 75-95 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 125 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Výška zadného čela | 75 -max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |



















