Popis
Nadčasová rohová sedacia súprava RUBY, vynikne v modernej či tradičnej domácnosti. Sedacia súprava je bez rozkladu a bez úložného priestoru. Vnútro sedačky tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 250cm |
| Šírka | 260 cm |
| Výška | 56-71 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 130 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 71 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |














