Popis
Ponúkame Vám luxusnú sedaciu súpravu SIELLA od renovovaného výrobcu, ktorá splní všetky Vaše očakávania. Každý z nás si potrebuje po ťažkom dni oddýchnuť a tato sedacia súprava Vám to dokonale umožní. Vnútro sedacej súpravy tvorí pružina Falista a HR pena, ktorá sa Vám dokonalé prispôsobí. O ešte väčšie pohodlie sa postarajú polohovateľné opierky hlavy. Nečakaná návšteva pre Vás nebude žiaden problém. Za pár sekúnd premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie. Veci, ktoré potrebujete mať po ruke uschováte v úložnom priestore. Výhodou tejto sedacej súpravy je, že je celočalúnená a tak je možné ju umiestniť do priestoru. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia. Sedacia súprava SIELLA sa stane hlavnou dominantou Vašej domácnosti. Teraz Vám ju ponúkame za vynikajúcu cenu.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 240 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 84-98 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedačka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 140 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedu | 42 cm |
| Výška zadného čela | 84 cm – 98 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120 × 210 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | chrom |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |






















