Popis
Pohovka MELLO SOFA 3:
Popis:
- trojpohovka bez rozkladania a úložného priestoru
- pružina vlnovec
- kovové nohy
Možnosť objednať i DVOJSED
VZORKOVNÍK LÁTOK
| Hĺbka | 113 cm |
| Šírka | 205 cm |
| Výška | 73-84 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 129 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 84 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

pohovka AZRA 















