Popis
Moderná pohovka 3 sed RACHEL bez rozkladu a bez úložného priestoru. Kovové nohy. Sedacia súprava je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie
K pohovke je možné dokúpiť kreslo za cenu 348 EUR a taburet za cenu 165 EUR
Rozmer kresla 95x91x90 cm a rozmer taburetky 72x50x44 cm
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 91 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 129 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

MAX IV S
MAX V
MODENA I
K GENERAL
K POHOVKA ALANA 3-SED 
















