Popis
SINIO je dokonale prepracovaná pohovka , ktorá Vám vďaka vankúšom dopraje dokonalé pohodlie. Krásne drevené nohy vyzdvihujú dizajn pohovky. Pohodlie si môžte zvýšiť rozložením pohovky, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie. Paplóny či deky uložíte v úložnom priestore, ktorým pohovka disponuje.
Vnútro pohovky tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké. Výhodou pohovky je čalúnený chrbát a tak je možné pohovku umiestniť do priestoru. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 210 cm |
| Výška | 94 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovky |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 105 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 94 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 150×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevené |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |















