Popis
Táto rohová sedačka Vás zaujme svojím zaujímavým vzhľadom. Jej dokonalý povrch a biele kontrastné prešitie vás očarí na prvý pohľad. Kombinácia bielej ekokože s hladkou látkou Nemo 17 v čiernom prevedení jej dodá na veľmi čistom a modernom vzhľade, zaručí najvyšší komfort. Ďalšie Pre, prečo sa rozhodnúť je pre tento produkt je priestranný úložný priestor a rozklad. Sedačka má ergonomické tvary a je vhodná do priestoru ako aj rohu. Výška spodného priestoru 5 cm od podlahy vám dovolí udržiavať aj priestor pod nábytkom.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože a v 4 farebných odtieňoch látky Nemo v cene 919 €.
Materiál: ekokoža/látka
Farba: biela/čierna
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 160 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 83 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 109 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 83 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 120×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevené |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pružina |
















