Popis
Do našej pohovky NEPÁL sa zamilujete na prvý pohľad už hneď po sedení. Jej jedinečný vzhľad a tvar zaručujú, že len tak rýchlo nevyjde z módy a tak sa môže stať ozdobou vašej obývačky na mnoho rokov. Pohovka je kus nábytku pre tých, ktorí hľadajú moderný a elegantný relax. Je vyrobená z masívneho dreva, čo je garanciou trvácnosti a odolnosti. Čalúnená je kvalitnou talianskou hovädzou kožou. Sedacia časť pohovky je prešívaná čím pôsobí veľmi luxusne. Pohovka Nepál nemá funkciu rozkladu a taktiež ani úložný priestor. Sedenie tvoria pružiny Falista a vysoko elastická HR pena, ktoré zaručujú dlhodobo pružné sedenie. Moderné čierne nohy dodávajú celej súprave luxus.
Špecifikácia:
- Silikónová guľôčka,
- Vlnitá pružina,
- Dve spojené taburetky
Sedaciu NEPÁL je možné kúpiť s 2 spojenými taburetkami alebo bez.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 103 cm |
| Šírka | 340 cm |
| Výška | 76 – 91 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška zadného čela | 76 – 91 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Nohy | čierne |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

ELISA
COMO TABURET 
















