Popis
Krásna moderná pohovka SOLE sa stane Vašim obľúbeným kúskom nábytku. Svojím dizajnom spríjemní vzhľad každej miestnosti a naviac vyniká svojou funkčnosťou. Pohovka je celočalúnená takže ju nemáte problém umiestiť ani do priestoru, obsahuje veľký úložný priestor v ktorom uložíte deky či iné drobnosti, a pevné podrúčky naviac dodajú ešte lepši komfort pri leňošení či pozeraní TV. Kvalitné pružinové jadro vám zaručí pohodlné sedenie. SOLE tiež disponuje funkciou rozkladu, rozklad je veľmi jednoduchý a za par sekúnd vytvoríte plochu na spanie s rozmerom 145x190cm. Dizajnový vzhľad pohovky dodávajú masívne drevené nohy a možnosť výberu z mnohých kvalitných poťahových látok. Dekoratívne prešívanie dodá pohovke ten správny šmrnc. Pohovka SOLE Vám poskytne to správne pohodlie pri pozeraní TV či čítaní knihy..
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Pri objednávke vybranú látku napíšte prosím do po poznámky.
Pre bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 215 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 145×190 cm |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.

K LUMERA Posteľ + 2x nočný stolík
ES SN20 nočný stolík
pohovka ALEN
pohovka JULKA
pohovka LAMIA
pohovka AZRA
Pohovka SOLE
Pohovka GIULIO
Pohovka JANO
pohovka LACO 












