Popis
Máte malý priestor a každá nečakaná návšteva Vám robí vrásky? Žiaden problém! Zoznámte sa s pohovkou VERONA. Je rafinovaná, moderná, štýlová, a hlavne maximálne komfortná. V širokej podrúčke má zabudovaný priestor s dvoma ladiacími taburetkami o veľkosti 33x33x40 cm na príležitostné sedenie. Pohovka je rozkladacia a po rozložení poskytne priestor na spanie s rozmermi 143×190 cm. Disponuje aj úložným priestorom, kde môžete odložiť deky či vankúše a iné drobnosti. Pri pohľade na ňu dostanete chuť sa natiahnuť, vyložiť nohy a naplno relaxovať. Nikde inde sa vám nebude leňošiť tak úžasne, ako práve na pohovke tipu VERONA. Pohodlie spojené s moderným vzhľadom a funkčnosťou, to je pohovka VERONA.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Pri objednávke vybrané látky napíšte prosím do po poznámky.
Pre bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

VLASTNOSTI
| Hĺbka | 98 cm |
| Šírka | 245 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 143×190 cm |
| Obsahuje vankúše | ano |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.

K LUMERA Posteľ + 2x nočný stolík
ES SN20 nočný stolík
pohovka ALEN 

















