Popis
Moderná rohová sedacia súprava COLUMBIA si Vás získa na prvý pohľad. Eleganciu tejto sedacej súprave dodáva prešívaná sedacia časť. Výhodou je funkcia rozkladu a taktiež úložný priestor, ktorý sa nachádza v konštrukcii tejto sedačky. O pohodlné sedenie sa postará pružina Bonnell v kombinácii s Pur penou. Na výber je pravé aj ľavé prevedenie a tak nebudete mať problém uložiť túto modernú sedaciu súpravu COLUMBIA podľa Vaších predstáv. Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 160 cm |
| Šírka | 225 cm |
| Výška | 87cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 140×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | chrom |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
















