Popis
Krásna a moderná rohová sedacia NOMEN s polohovateľnými záhlavníkmi, ktoré Vám zaručia pohodlné sedenie. Vášmu oku neuniknú vyššie kovové nožičky, ktoré dodávajú sedacej súprave NOMEN eleganciu a luxus. Deky, paplóny či sezónne veci uskladníte v úložnom priestore, ktorým sedacia súprava NOMEN disponuje . Jednoduchými krokmi sedaciu súpravu rozložíte, čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie. Vnútro sedacej súpravy tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké. Sedaciu súpravu NOMEN je možné objednať v pravom alebo v ľavom prevedení.
Nožičky sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach: čierne alebo chrómové(prosím uviesť pri objednávke do poznámky)
Fotka sedacej súpravy je len ilustračná.
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena za sedaciu súpravu je v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 224 cm |
| Šírka | 245 cm |
| Výška | 80-95 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 125 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | 80 -max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×170 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
















