Popis
Sedacia súprava EMILY v tvare U sa vyznačuje jemnými líniami, ktoré sa spajajú s moderným dizajnom a nadčasovosťou. Funkcia rozkladu a úložný priestor určite oceníte. Súčasťou sedacej súpravy je 6 vankúšikov , ktoré Vám umožňujú pohodlne sa oprieť. Komfortné sedenie zaisťuje pružina FALISTA a PUR pena Sedaciu súpravu je možné umiestni do priestoru, kedže je celočalúnená.Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia
Zobrazená sedacia súprava je v poťahovej látke Portland 24 hnedá/ekokoža hnedá
Poťahová látka Portland s gramážou 300g/m² zaručuje dokonalú kombináciu odolnosti a pohodlia, vďaka čomu bude váš nábytok pohodlný a vydrží každodenné používanie. Látka s takouto špecifikáciou zaisťuje dlhú životnosť a štýlový vzhľad vášho nábytku.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože a v 6 farebných odtieňoch látky Portland v cene 1.559 EUR. Doba dodania 6-8 týždňov
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 272/174 cm |
| Šírka | 343 cm |
| Výška | 83 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 83 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 129×275 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | áno(dekoračné) |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |























