Popis
Každý túži po krásnej a veľkej sedacej súprave, ktorá bude reprezentovať obývaciu izbu. Jedinečný vzhľad a moderný dizajn- to je sedacia súprava SANTIAGO U. O maximálne pohodlie sa postarajú špeciálne tvarované polohovacie opierky hlavy. Sedacia súprava má funkciu rozkladu a vďaka systému AUTOMAT ju jednoducho rozložíte. Samozrejmosťou je úložný priestor, kde si môžete uložiť veci, ktoré nepotrebujete mať ihneď po ruke. Je celočalúnená a tak je možné ju umiestniť aj do priestoru. O dokonalé sedenie sa postará pružina Bonel. Sedacia súprava je univerzálna
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky MATRIX a v 6 farebných prevedeniach ekokože za cenu 1549 Eur. Doba dodania je 8-10 týždňov
Poťahová látka MATRIX je príjemná na dotyk, má jemný a hladký povrch so zaujímavým dvojfarebným efektom.Vzhľadom na svoje dobré vlastnosti a vysokú gramáž až 345kg/m2 je určená na náročné použitie. Vďaka husto tkaným vláknam je látka MATRIX trvácna, nežmolkuje sa, je vysokooderuodolná a teda ideálna na čalúnenie sedačiek, pohoviek valand, sedákov, opierok, paletového sedenia a iné…
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 217/217 cm |
| Šírka | 338 cm |
| Výška | 86-106 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 106 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 116x225cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

AT-3008
K MARIOLA 2 NEW
Herné a kancelárské kreslo KA-G408 RED
K METIN
MONNA 160x200 cm
BOSS 10
TV stolík AHG-262 OAK
REA ALFA ZZ č.1
STG DUBAI 3F Trojsed s rozkladom 














