Popis
Elegantná sedacia súprav MARIETA v tvare U, Vám poskytne dostatok miesta na sedenie. Je precízne spracovaná s dôrazom na detaily. O pohodlne sedenie sa postarajú polohovateľné záhlavníky, Sedacia súprava má funkciu rozkladu, vyrieši Vás problém s uložením nečakanej návštevy. Deky skryjete do úložného priestoru, ktorý nájdete v kratšom otomane. Jadro sedacej súpravy tvorí pružina FALISTA a Pur pena. Sedenie je vďaka tejto výplne stredne mäkke. Možnosť výberu pravého a ľavého prevedenia.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 175/210 cm |
| Šírka | 320 cm |
| Výška | 83-97 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Výška zadného čela | max. 97 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 130x260cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |















