Popis
Rohová sedacia súprava COMO je kus nábytku pre tých, ktorí hľadajú moderný a elegantný relax. Sedacia súprava je najvyšším rozmerom elegancie skrytej v minimalistickom dizajne a moderných riešeniach. Zákazníci ju milujú pre jej jedinečný vzhľad. Je vyrobená z masívneho dreva, čo je garanciou trvácnosti a odolnosti. Čalúnená je kvalitnou talianskou hovädzou kožou. Nastaviteľné operadlá poskytujú vynikajúce pohodlie pri používaní a vysoké nohy v čiernej farbe dodávajú ľahkosť a jedinečný vzhľad. Ležiaca časť sa postará o maximálne pohodlie. Sedacia časť sedačky je prešívaná čím pôsobí sedačka veľmi luxusne. Sedacia súprava nemá funkciu rozkladu a taktiež ani úložný priestor. Sedenie tvoria pružiny Falista a vysoko elastická HR pena, ktoré zaručujú dlhodobo pružné sedenie. Moderné kovové čierne nohy dodávajú celej súprave luxus. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia, súčasťou sedacej súpravy nie je taburet.
Možnosť dokúpiť TABURET v rozmere (šxhxv) 105 x 70 x 40cm v cene 475,- Eur
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 190 cm |
| Šírka | 295 cm |
| Výška | 86 – 103 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 180 kg |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška zadného čela | 86 – 103 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Nohy | kovové čierne |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |























